Paskelbta: 12 lapkričio, 2020 Paskelbtas: miglaz09 Komentarai: 0
Trečiadienio vakarą dizainerė Reda Budvilaitienė klientams, bičiuliams ir artimiesiems pristatė savo debiutinę drabužių kolekciją „Crème brûlée“. Rudens sezonui menininkė moterims pasiūlė 24 drabužių derinius iš kurių, anot jos, sau tinkamą atras kiekviena dama.

Pristatymo metu podiumu žengė 22 modeliai, kurie iš viso publikai pristatė 24 moteriškų drabužių derinius – nuo kelnių ir sijonų iki tunikų bei suknelių, taip pat kelis puspalčius.

Apsirengus D.Budvilaitienės kurtus drabužius moteris, anot kūrėjos, gali eiti ir į darbą, ir leisti laisvalaikį. Visus drabužius R.Budvilaitienė siūlo vilkėti vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje, kai šilti orai ims vėsti. 

Kolekcijos „Crème brûlée“ pristatymas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Anot pačios dizainerės, kolekcijoje dominuoja šiltos, moteriškos spalvos – kreminė, rausva, pilkšva, rusva, auksinė. „Šilta spalvų gama pereina į šaltesnę, tarytum dieną keistų vakaras“, – Žmonės.lt sakė R.Budvilaitienė. 

Kurdama drabužius ji pasitelkė net kelių rūšių medžiagas, tačiau pagrinde – šilką ir pusvilnę. „Kaip žinia, gyvename Lietuvoje, o čia lyja lietus. Todėl rinkausi sintetinius audinius – jie yra patogūs ir šiuolaikiški. Drabužiai skirti pereinamajam sezonui, todėl yra šilti, tačiau ne per daug“, – paaiškino dizainerė. 

Pagrindinis R.Budvilaitienės kurtų drabužių akcentas – kišenės, atrodančios originaliai, padedančios moterims pasitikėti savimi ar net, esant reikalui, pasislėpti. „Labai mėgstu kišenes – jos suteikia žaismingumo“, – svarsto kūrėja.

Vyraujantys siluetai – tiesios tunikos, tulpės formos sijonai, laisvos drabužių rankovės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, kokiai moteriai kuria drabužius, R.Budvilaitienė nedvejoja: „Mano drabužiai skirti laisvai, šiuolaikiškai ir brandžiai moteriai. Kuriu moterims, kurios nepaskęsta kasdienybėje, yra veiklios, iniciatyvios, kartais skubančios – juk dabar toks laikmetis… Nesvarbu, ar moteris skuba į darbą, ar augina vaikus, ar pati yra močiutė, ji vis tiek turi atrodyti pasitempusi ir šiuolaikiška.“

Anot dizainerės, drabužius ji kuria įvairaus amžiaus moterims – ir jaunoms merginoms, ir brandesnėms ar visai subrendusioms. „Visos randa, kas joms patinka ir tinka“, – tikina dizainerė. 

Kolekcijos „Crème brûlée“ pristatyme dalyvavo keliasdešimt žiūrovų – R.Budvilaitienės klienčių, draugų, artimųjų, kolegų. Įsigyti kolekcijos drabužius norinčios galės jau nuo rugpjūčio mėnesio. 

Palikite komentarą