Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas pas mus būtų kuo palankesnis klientui. Toliau rasite informaciją apie standartinę procedūrą, kurios reikia laikytis apsiperkant pas mus.

1. Jūs galite įtraukti prekes į savo pirkinių krepšelį būdami tiek prekei skirtame puslapyje, tiek greito apsipirkimo lange, kur galima daugiau sužinoti apie prekę (pamatyti nuotraukas, sužinoti apie esamas spalvas ir dydžius).

 2. Iš karto, kai pasirenkate tinkamą dydį (ar dydis tinkamas, galite pasitikslinti „Dydžių lentelė“), galite prekę įtraukti į pirkinių krepšelį. Be to, galite jį įtraukti ir į trokštamų dalykų sąrašą, iš kurio prekes galėsite perkelti į pirkinių krepšelį. Įtraukti į pirkinių krepšelį galėsite tik esamo dydžio prekes, o į trokštamų dalykų sąrašą – ir tuos, kurių šiuo metu nėra sandėlyje (dydžiai, kurių nėra – pažymėti pilka spalva). O prekei skirtame puslapyje galite patikrinti, ar tokio dydžio produktų yra mūsų stacionariose parduotuvėse Lietuvoje.

 3. Kaskart, kai į pirkinių krepšelį įtraukiate prekę, viršutiniame dešiniajame interneto svetainės kampe matysite pirkinių krepšelio peržiūros rodinį, kuriame matomi trys paskiausiai įtraukti produktai.

 4. Paspaudus viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Pirkinių krepšelio peržiūra“, arba produkto puslapyje, arba greito apsipirkimo lange esantį mygtuką „Apdoroti užsakymą“, jus nukreips į viso pirkinių krepšelio peržiūrą, kur galėsite pakeisti vienetų skaičių arba įtraukti prekes į trokštamų dalykų sąrašą.

 5. Jei esate tikri, kad jūsų pirkinių krepšelis parengtas, galite pereiti prie atsiskaitymo proceso. Kito žingsnio metu galite pasirinkti pristatymo būdą bei adresą ir nurodyti, ar reikia sąskaitos-paktūros. Priklausomai nuo pristatymo būdo, toliau galite eiti į “Apmokėjimą internetu” – tuo atveju, jus nukreips į PayPal paslaugą, arba jei pasirinkote „Standartinę pasiuntinio paslaugą“, galite paspausti „Grynais pinigais ar kortele pristačius prekes“. Ir tai yra paskutinis žingsnis, kuriuo baigiasi apsipirkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje

6. Po to, kai pateiksite savo užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą el. paštu, kuriame bus inpormacija apie tolesnį užsakymo apdorojimą.