Paskelbta: 13 sausio, 2021 Paskelbtas: miglaz09 Komentarai: 0

Išpardavimas visada yra geriausia proga įsigyti ne tik vis dar madingų drabužių ar aksesuarų, bet ir tų, kurie vadinami niekad neišeinantys iš mados. Ką verta įsigyti per dabartinį išpardavimą ir kaip neprisipirkti to, ko iš tiesų nereikia?

Išpardavimai – puikus metas įsigyti gerus, madingus drabužius per daug į juos neinvestuojant.

teigia stilistė Greta Kukštaitė.

Paklausta, ką siūlytų įsigyti per dabar vykstantį išpardavimą, stilistė sako, kad vertėtų pasižvalgyti ateinantį pavasario sezoną madingų drabužių.Galbūt tokių jau turite savo spintoje, nes daugelis jų jau kartojasi iš praėjusio sezono. O jei neturite, štai penki G.Kukštaitės pateikti orientyrai.


„Iškirpti“ drabužiai.

Į „verta įsigyti“ sąrašą stilistės patarimu patenka drabužiai – palaidinės, suknelės, megztukai, kombinezonai ir t. t., turintys tam tikrų iškarpymų – jie gali būti rankovėse, priekinėje ar galinėje drabužio dalyje.


Drabužiai, puošti kutais

Jau ne vieną sezoną kutai karaliauja tarp ryškiausių tendencijų. Jais gali būti puošti ne tik sijonai, suknelės, bet ir kailiniai, pavasariniai paltukai, palaidinės ar megztukai.


Griežto kirpimo vyriški švarkai

G.Kukštaitės teigimu, šiųmetį pavasarį ypač madingi bus pastelinės rožinės atspalviai, tad ir griežto kirpimo vyrišką švarką ji rekomenduoja rinktis būtent tokį. Aišku, jei į rožinę net negalite žiūrėti, rinkitės širdžiai ir akiai mielą, kad paskui švarkui netektų lindėti spintos glūdumoje.


Mažos dekoratyvinės rankinės

Moterys vargiai savo gyvenimą įsivaizduoja be rankinės. (Taip, taip, kai kurios dievina tik kuprines.) Bet vis dėlto, maža dekoratyvinė rankinė gali būti tas žavus akcentas, kuris pagyvins jūsų aprangos derinį.


Sportiniai laisvalaikio kostiumėliai

Praėjusį rudenį sportiniai laisvalaikio kostiumėliai tapo ypač stilinga laisvalaikio apranga. Na, išties tinkamiausias drabužių derinys karantininiams 2020-iesiems. G.Kukštaitė sako, kad sportinis laisvalaikio kostiumėlis aktualus ir dažnai dėvimas yra ne tik dabar, bet toks bus ir ateinantį šiltąjį sezoną.