Mūsų istorija

Mūsų siūlomi laisvalaikio kostiumėliai, džemperiai, kelnės ir pan. pasiūti tik iš ilgai ieškotų aukščiausios kokybės Lietuviško trikotažo tiekėjų net iš Klaipėdos, nors pačios dirbame Kauno rajone. Tokias medžiagos kaip neoprenas, marchianas ar medvilne su elastanu atrinkome tikrai labai kruopščiai, spalvas derinome pagal naujausias mados tendencijas, tačiau per visas rūbų linijas vis tiek išlaikėme savo elegantiškumo gyslelę, kad galėtumėte per daug nesukti galvos su klausimu “Dėtis kablus ar sportbačius?”

Ne vieną mėnesį tikrinanome ir jų ilgaamžiškumą, todėl net ir po daugelio skalbimų mūsų pasiūta apranga lgai išlaikys savo originalias savybes, spalva nenubluks ir nenusiplaus, o pats audinys išlaikys savo formą bei nesusiburbuluos.

Taip pat daugelį metų ieškodamos avalynių linijų bei siūdamos aprangą ne tik sau, bet ir patiems artimiausiems draugams, kurios pilnai atitiktų mūsų stiliaus įsivaizdavimus, nusprendėme, kad norime tai, ką atrandame bei gražu mums – suteikti galimybę įsigyti kiekvienam ir iš mūsų pažįstamų ne tik Lietuvoje, bet net ir už jos ribų!

Mūsų prekių asortimentas

Stengdamiesi pažvelgti į stilių kitu kampu, pristatome išskirtines mūsų rūbų linijas ne tik kasdieniam dėvėjimui namuose, bet pakeitus aksesuarus ar avalynę bet kokiai kitai progai ar net į darbą! 

"Kiekvieną siuntą supakuojame su meile, vertiname savo klientus bei norime, kad jų patirtys, apsipirkinėjant pas mus, būtų pačios geriausios, o noras sugrįžti ir vėl neapleistų nė minutei... ♥"
MiNeButiq
Įkūrėjos